ساخت استخر

9 / 10
از 11 کاربر

یکی از مزایایی که دارا بودن یک ویلای شخصی برای مالک آن به همراه دارد این است که میتوان در حیات ویلاهای شخصی و یا در بخشی از پارکینگ و بخش زیرین ساختمان اقدام به ساخت استخر، سونا و جکوزی نمود. مطمئنا هر شخصی مایل است تا در صورتی که در ویلای شخصی خود به صورت دائمی زندگی میکند پس از یک روز سخت کاری و یا انجام فعالیت پر فشار ورزشی زمانی که به منزلش باز می گردد تنی به آب زده و خستگی خود را رفع نمایید. این در حالی است که در صورتی که ویلایی که آنرا خریداری نموده اید تنها جنبه تفریحی برای شما داشته و به صورت دوره ای به آن سر می زنید نیز می تواند با دارا بودن یک استخر مجهز به همراه سونا و جکوزی محیطی عالی برای گذراندن تعطیلات شما باشد.

شرایط ساخت استخر

برای اینکه یک استخر برای شما آماده و ساخته شود لازم است تا شرایطی از پیش برای آن مهیا باشد. اولین شرط ساخت استخر آن است که شما فضای مناسبی برای راه اندازی استخر در حیاط منزل و یا بخش پارکینگ ساختمان داشته باشید. پس از آن می بایست با تیمی متخصص در زمینه ی ساخت استخر مانند تیم سپهر آرمه هماهنگ نموده تا با مراجعه ی مهندسین مربوطه طرح اول ساخت استخر شما با توجه به محیطی که برای استخر در نظر گرفته اید اجرایی و هزینه های مربوطه براورد شود. پس از آن کار های اولیه مربوط به تهیه مصالح مورد نیاز توسط سپهر آرمه انجام می شود.

در ادامه مراحل خاک برداری و حفاری به میزان مورد نیاز انجام شده و عملیات زیر سازیو آرماتور بندی آغاز می شود پس از پایان مرحله ی اول بتن ریزی استخر مربوطه آغاز می شود تا زیر سازی مناسبی برای داشتن یک استخر مناسب و در عین حال زیبا برای شما فراهم شود. در ادامه ی فرایند ساخت استخر نسبت به رنگ آمیزی و آب بندی استخر ساخته شده ی شما اقدامات لازم صورت می گیرد.

ساخت جکوزی

در صورتی که فضای شما به میزان کافی وجود داشته باشد به شما پیشنهاد میکنیم تا در کنار ساخت استخر نسبت به ساخت جکوزی نیز اقدام نمایید. برای ساخت جکوزی نیز تمام فرایند های مربوط به ساخت استخر با کمی تفاوت تکرار می شود .

ساخت سونا بخار و سونا خشک

از جمله دیگر بخش هایی که میتوان در کنار یک استخر ایده آل از آن بهره برد سونا بخار و سونا خشک می باشد. برای راه اندازی سونا خشک و بخار نیز به مقداری فضا نیاز خواهید داشت همچنین برای راه اندازی سونا می بایست چوب هایی متناسب با شرایط مرطوب استخر و سونا برای شما فراهم شود تا پس از مدتی استفاده شاهد افت کیفیت سونا و یا تغییر ظاهر چوب های به کار برده شده در سونا نباشید.

در صورتی که در حال حاضر به ساخت استخر و سونا و جکوزی برای منزل شخصی و یا ویلای خود فکر میکنید پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری نمونه کار های موجود بر روی سایت سپهر آرمه را مشاهده و پس از آن با شماره های موجود بر روی سایت به جهت انجام هماهنگی های بیشتر و توضیحات تکمیلی در رابطه با روند و فرایند انجام کار تماس حاصل فرمایید.

این شرکت با بهره گیری از تیم های مجرب و با تجربه و با ضمانت و گارانتی آماده خدمات رسانی در زمینه :

طراحی سازه و معماری استخر سونا جکوزی و محوطه

طراحی و اجرای تاسیسات استخری و موتور خانه

سیمانکاری استخری

نصب انواع کاشی ها : البرزی - معمولی - اسلب های بزرگ