09125866685

ژل میکروسیلیس

10 / 10
از 1 کاربر

شرح

SA MICROSILICA N250 سوسپانسیونی از میکروسیلیس در آب به صورت دوغاب می باشد که به عنوان مکملی کارا جایگزین مناسبی برای پودر میکروسیلیس می باشد، به طوری که حمل و نقل آنرا راحت تر و کم هزینه تر نموده و همچنین به خوبی در بتن پخش می شود. یکی از مهمترین معایب میکروسیلیس پودری، عدم پخش شدگی مناسب آن در ماتریس بتن یا ملات می باشد. از آنجا که ذرات میکروسیلیس کمتر از یک درصد اندازه ذرات سیمان می باشند، جاذبه سطحی بالایی داشته و شدیدا تمایل دارند که در بتن به یکدیگر چسبیده و ایجاد کلوخه کنند. کلوخه شدن میکروسیلیس باعث می شود که بخش زیادی از میکروسیلیس در معرض واکنش پوزولانی قرار نگیرد و از اثربخشی آن بکاهد. این مراکز تجمیع میکروسیلیس فاقد استحکام بوده و از مقاومت بتن می کاهند. جهت غلبه بر این مشکل دوغابی از میکروسیلیس به صورت ژل تولید شده است که برای ساخت بتن های آب بند، نفوذناپذیر و با دوام استفاده می شود. این محصول در صورت سفارش مشتری با الیاف مصنوعی نیز ارائه میگردد
ژل میکروسیلیس

نحوه مصرف ژل میکروسیلیس

 مقدار پیشنهادی مصرف بین 3 تا 12 درصد میزان سیمان مصرفی در بتن می باشد. مقدار بهینه مصرف تنها پس از انجام آزمایشات موردی و با در نظر داشتن طرح نسبت بندی و ویژگیهای مورد نیاز تعیین میگردد. حداقل 4 دقیقه عملیات مخلوط کردن بتن در بچینگ پس از اضافه کردن این محصول ادامه پیدا کند. 

ژل میکروسیلیس از متریال اصلی در فرآیند بتن سازی به شمار می رود، که می توانید از طریق هلدینگ ساختمانی سپهر آرمه تأمین نمائید. از اسامی دیگر این ماده، می توان به پودر میکروسیلیس و میکروسیلیکا اشاره نمود، که در بازار شناخته شده می باشند. چندین سال است که خرید ژل میکروسیلیس از سوی مهندسین و مجریان پروژه های ساختمانی و عمرانی مورد استقبال قرار گرفته می شود. چرا که توسط پودر میکروسیلیس می توانند میزان مقاومت بتن را در برابر شرایط محیطی ارتقاء دهند و به نوعی تأثیرات عالی بر روی ماندگاری و نگهداری بتن خواهد داشت. در ادامۀ پست با جزئیات بیشتر به اهمیت کاربرد پودر میکروسیلیکا می پردازیم، تا بدین وسیله بتوانید سطح دانش و اطلاعات تخصصی خود را در حوزۀ به کارگیری مواد افزودنی در بتن افزایش دهید. در اجرای عملیات کف سازی صنعتی می توان با کاربرد ژل میکروسیلیس، از آب انداختگی بتن جلوگیری نمود و این چنین بتوان در یک مرحله، به صورت پیوسته پروسۀ کف سازی را انجام داد.

ویژگی و کاربرد ژل میکروسیلیس

مجریان پروژه های ساختمانی، به منظور اجرای مطلوب کف سازی بتنی، تلاش می کنند از مزایای مواد افزودنی همچون ژل میکروسیلیس، بتوانند مقاوم سازی بتن را چند برابر نمایند. در نتیجه عملیات کفسازی با کیفیت بالا، در کوتاه ترین زمان و با حداقل نیروی انسانی اجرا می شود. در حال حاضر بهترین ژل میکروسیلیس را می توانید از شرکت های معتبر که در حوزۀ تولید مواد افزودنی بتن فعالیت می کنند، تهیه نمائید. عمدتاً با کاربرد پودر میکروسیلیس یا مکمل های بتن، می توان بتنی صاف و مقاومی را تهیه نمود. به عبارتی این نوع بتن، حداقل 30 درصد دارای مقاومت بیشتر نسبت به بتن معمولی می باشد و نقش اساسی بر روی طول عمر کف بتنی خواهد داشت. قیمت ژل میکروسیلیس بر اساس کیفیت  و حجم آن تعیین می گردد.

کاربرد ژل میکروسیلیس نتیجۀ خاصی بر روی افزایش سرعت هیدراتاسیون ندارد، این در حالی است که میزان دمای هیدراسیون میکروسیلیس همانند فرآیند هیدراسیون سیمان پرتلند می باشد و فرآیند مقاوم سازی آن به سرعت انجام می پذیرد. با این تفاسیر، خرید بهترین ژل میکروسیلیس به عنوان مواد دیرگیر کننده بتن یا زودگیر کننده، متناسب با شرایط آب و هوایی مختلف، نتایج درخشان و چشمگیری بر روی مقاوم سازی سازۀ بتنی دارد. از عمده موارد کاربرد پودر میکروسیلیکا می توان در فرایند ساخت بتن الیافی شاتکریت تر، سازه های بتنی در شرایط آب و هوایی خشک و باد و بوران اشاره نمود.

ژل میکروسیلیس

خرید ژل میکروسیلیس

خرید پودر میکروسیلیکا یا همان ژل میکروسیلیس به عنوان مواد افزودنی بتن در اجرای پروژه های کف سازی بتنی مشهود می باشد. از ویژگی و مشخصه های بارز بهترین پودر میکروسیلیس می توان به خاصیت روان کنندگی و عدم نفوذپذیری آن اشاره نمود، که امکان ساختن بتن های استخرها، سیلوها و مخازن انبار را فراهم می آورد. تحقیقات آزمایشگاهی، توانسته میزان دقیق مصرف ژل میکروسیلیس یا همان مکمل بتن را متناسب با شرایط آب و هوایی مختلف و نوع مصالح و مواد افزودنی دیگر تعیین نماید. به صورت تقریبی، میزان مصرف پودر میکروسیلیس برای آماده سازی بتن، حدود 5 الی 8 درصد وزن سیمان مصرفی می باشد. البته رعایت توازن حجم بتن و عیار سیمان در میزان حجم مصرفی میکروسیلیکا تأثیرگذار می باشد.

قیمت ژل میکروسیلیس

قیمت ژل میکروسیلیس بر اساس حجم بسته بندی تعیین می گردد. عمدتاً هزینۀ مواد افزودنی بتن بر اساس حجم کار و میزان مصرفی که دارید، می توانید محاسبه نمائید. مجموعۀ هلدینگ ساختمانی سپهر آرمه به عنوان تولید کننده مواد افزودنی بتن، توانسته اند موفق به تولید ژل میکروسیلیس در کلاس های متفاوت گردند. بدین ترتیب جهت بهبود خواص بتن، بر اساس میزان وزن مصرف سیمان، می توانید به حالت های 5 درصدی، 3 درصدی و ... خریداری نمائید. البته جهت کسب اطلاعات دقیق در خصوص چگونگی سفارش پودر میکروسیلیس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کاربرد ژل میکروسیلیس

  • قابل کاربرد با انواع سیمان پرتلند
  • بتن آماده
  • قطعات پیش ساخته
  • بتن توانمند (HPC)
  • بتن خودتراکم
  • بتن پیش تنیده
  • بتن آب بند

بسته بندی ژل میکروسیلیس

این محصول در بسته بندی زیر ارائه می گردد:

    دبه20 کیلوگرمی

کاتالوگ

ارسال نظر و نظرات ثبت شده