چسب کاشی پرسلان

چسب کاشی پرسلان از محصولات پر فروش سپهر آرمه است که با کیفیت بسیارعالی به شما ارائه می شود. چسب کاشی پرسلان از انواع چسب های مخصوص چسباندن کاشی و سرامیک و... می باشد که با استفاده از آن کاشی ها به صورت مستحکم در محل مورد نظر می چسبند و ای چسب ها دارای تنوع بوده و می توانید انواع چسب مورد نیازتان را برای مصارف مختلف کاشی و سرامیک  تهیه کنید. تنوع چسب كاشی پرسلان موجب شده که هر یک دارای کیفیت های مختلفی باشند بنابراین با خرید از سپهر آرمه به صورت مطمئن می توانید خرید خود را انجام دهید.  

کاربرد استفاده از چسب کاشی پرسلان بسیار بالا بوده و از چسب کاشی می توان برای انواع بخش های ساختمان از قبیل بالکن، روف گاردن، تراس، کف، دیوار ها، استخر ها و... استفاده کرد. چسب کاشی به دلیل مقاومت بالایی که در مقابل سرما و گرما دارد ،مورد استفاده در سیستم های گرمایش و سرمایش از کف قرار می گیرد. بنابراین برای بخش های مختلفی از ساختمان ها و دیگر سازه می توان استفاده از چسب کاشی پرسلان را مشاهده کرد.

چسب كاشی پرسلان چیست؟

چسب كاشی پرسلان از انواع چسب هایی است که برای چسباندن انواع سنگ و سرامیک به کار می رود. این چسب قادر به تحمل فشار زیادی بوده و به همین جهت از آن برای مکان های مختلف استفاده می شود. از چسب كاشی پرسلان برای استحکام در قرارگیری کاشی ها و سرامیک استفاده می شود که بسیار کاربردی تر از ملات های ساختمانی دیگر می باشد. به طور کلی استفاده از ملات های قدیمی کمتر شده و از چسب كاشی پرسلان برای چسباندن کاشی ها با کیفیت بهتر استفاده می شود. در کنار آن ، آب بندی لازم نیز برای سطوح انجام می گیرد.

چسب کاشی پرسلان

مزایای چسب كاشی پرسلان

  • مقاوم در مقابل آب و رطوبت
  • مقاومت بالا در برابر فشار
  • کیفیت بالا و حفظ کیفیت در طول زمان
  • استفاده ی آسان
  • کاربرد اسان
  •  و...

روش استفاده از چسب کاشی پودری

چسب کاشی در داخل پاکت هایی به فروش می رسد که پس از تهیه ، میزان مناسبی از پودر چسب کاشی را باید با آب مخلوط نمایید که به طور تقریبی هر بسته ی 25 کیلویی از چسب کاشی پودری باید با 5/5 تا 7/5 لیتر آب مخلوط شود که این میزان با توجه به استفاده از چسب ، متفاوت است. برای ترکیب ابتدا باید آب را در یک ظرف بریزید و سپس پودر را به آن اضافه کنید و به آرامی آن را هم بزنید و تا زمان یکدست شدن مواد ،هم زدن را ادامه دهید. پس از ترکیب 5 دقیقه صبر کنید تا ملات استراحت کند و مجدد در حدود یک دقیقه مخلوط را هم بزنید و سپس از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سطح مورد نظر برای استفاده از چسب کاشی، باید عاری از هر گونه آلودگی و  گرد و غبار و.. باشد. با بهره گیری از ماله دندانه دار می توانید ملات را به سطح مورد نظر انتقال داده و کاشی را نصب نمایید.

کاربرد چسب كاشی پرسلان

 چسب كاشی پرسلان برای نصب انواع کاشی ها از جمله کاشی های مصنوعی مناسب می باشد. با استفاده از چسب كاشی پرسلان می توان کاشی ها را بر روی سطوح مختلف چسباند. قدرت چسبندگی با استفاده از این چسب بسیار بالا بوده و به همین جهت می توان از آن برای چسباندن انواع کاشی ها در محیط های مختلف از جمله استخر، سرویس بهداشتی، جکوزی ، روف گاردن، تراس و... استفاده کرد. سپهر آرمه عرضه کننده ی انواع چسب کاشی پرسلان با کیفیت عالی می باشد که فروش اینترنتی محصولات را از طریق وب سایت اختصاصی خود انجام می دهند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

چسب کاشی پرسلان