09125866685

چسب های ساختمانی

10 / 10
از 1 کاربر

چسب کاشی یکی از محصولات مرکز سپهر آرمه است که در کیفیت بسیار بالا برای شما در نظر گرفته شده است. چسب کاشی نوعی از چسب است که با استفاده از آن کاشی در محل مورد نظر ثابت می ماند. این چسب قادر به چسباندن انواع کاشی ها به صورت مستحکم در محل قراردهی می باشد. چسب کاشی دارای تنوع بوده و با توجه به ترکیبات و نحوه ی ساخت آن در انواع مختلفی به تولید می رسد. موارد مهمی که در چسب کاشی موثر است قدرت چسبندگی، مقاومت مکانیکی، قدرت اتصالات و دوام آن است و باید چسب کاشی با کیفیتی را تهیه کنید تا ماندگار بوده و در شرایط محیطی دوام آورد. چسب کاشی باید بتواند مقاومت بالایی در مقابل رطوبت و مواد شیمیایی داشته باشد.

خواص چسب کاشی

  • مقاومت بالا و چسبندگی بسیار خوب
  • مقاومت در برابر رطوبت و گرما  و سرما
  • کاربرد آسان
  • مقاوم در مقابل لغزش
  • حفظ کیفیت در طول زمان

   و...

کاربرد چسب کاشی

  • نصب انواع کاشی و سرمیک برای سطح های مختلف
  • نصب کاشی بر روی کاشی
  • نصب کاشی و سرامی و پرسلان برای مکان های دارای رطوبت
  • نصب کااشی ها برای پوشش های مختلف از جمله بتن و گچ و سنگ 
  • و...

چسب کاشی چیست؟

چسب کاشی از متریال های جدیدی است که به منظور چسباندن انواع کاشی و سرامیک مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب برای ایجاد اتصال و استحکام در کاشی ها استفاده شده و چسب کاشی دارای مزایای بسیار بیشتری نسبت به ملات های قدیمی برای نصب کاشی می باشد. نصب کاشی و سرامیک با استفاده از چسب کاشی بسیار آسان بوده و در زمان کوتاهی می توان نصب را انجام داد. این چسب ها به صورت ملاتی در کیسه ها به فروش می رسد و برای نصب لازم است به سادگی ابتدا ملات را با آب مخلوط نمایید و با استفاده از مواد به دست آمده ، درز های بین کاشی ها را بپوشانید.

چسب کاشی

ویژگی های چسب کاشی

چسب کاشی داری ترکیبات بسیار خوب نسبت به سایر مصالح دارد و نصب آن نیز ساده تر صورت می گیرد. از ویژگی های چسب کاشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قدرت بالایی چسبندگی

قدرت چسب کاشی نسبت به دیگر ملات هایی که برای نصب سرامیک و کاشی مورد استفاده قرار می گیرند، بیشتر است. این چسب با توجه به خواص مواد موجود در آن ، چسبندگی بسیار خوبی را ایجاد می کند و موجب می شود کاشی های نصب شده در طول زمان پایدار باشند.

مقاومت و استحکام بالای چسب کاشی

چسب كاشی پس از خشک شدن ، مقاومت بالایی خواهد داشت و استحکام بالای آن موجب می شود که در شرایط مختلف ماندگاری بسیار بالایی را داشته باشد که این ویژگی یکی از مزایای بسیار مهم این چسب به شمار می رود.

ضد آب بودن

چسب کاشی ضد آب بوده و برای انواع محیط هایی که در مواجهه با رطوبت و یا مواد شیمیایی هستند ، از آن می توان استفاده کرد. پس از به کارگیری چسب کاشی برای چسبندن سرامیک و کاشی ها ، آب به داخل سازه ها نفوذ پیدا نمی کند که مزیت بسیار مهمی می باشد.

اجرای ساده چسب کاشی

اجرای چسب کاشی بسیار ساده بوده و افرادی که از ساخت و ساز اطلاعاتی داشته باشند، می توانند اجرای نصب کاشی را به وسیله ی چسب کاشی به آسانی انجام دهند.

صرفه ی اقتصادی

چسب کاشی به دلیل اینکه دارای قدرت چسبندی بسیار بالایی است ، در نصب کاشی ها از آن به مقدار کمی استفاده می شود و از نظر اقتصادی به صرفه خواهد بود.

مرکز سپهر آرمه از مراکز عرضه کننده ی انواع چسب كاشی و سرامیک در کیفیت های بسیار بالا بوده و در صورت تمایل به خرید می توانید با همکاران ما در این مرکز تماس بگیرید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده