09125866685

نفوذگر کریستال شونده

10 / 10
از 1 کاربر

پودر نفوذگر کریستال شونده یک محصول پودری است که وقتی با محصول جانبی هیدراتاسیون و آهک جانبی واکنش میدهد تبدیل به کریستال های ریز شده و لوله های موویین بتن را پر میکند.تنها چیزی که نیاز است تا این محصول شروع به فعالیت کند آب می باشد.این محصول دارای سیلیس های فعال می باشد و وقتی که شروع به واکنش با آب میکند تا زمانی که ذره های آب وجود داشته باشد به تولید کریستال ها ادامه میدهد و از این جهت به کاهش نفوذپذیری و آب بندی سازه هایی که در معرض آب های دارای مواد کلراید و کربونات ها مقاوم میکند.

از این محصول یعنی نفوذگر کریستال ساز در ساز های بتنی که دارای دبی آب فشار منفی هستند میتوان استفاده کرد و تا فشارهای بالای آب را نیز تحمل  میکند.در این سازه ها چون امکان دسترسی به پشت دیوار نیست باید از داخل دیوار فکر چاره ای شد که یکی از راه های مطمئن استفاده از نفوذگر کریستال ساز میباشد.

نفوذگر کریستال شونده

طریقه استفاده بسیار آسان و فقط نیاز به قلمو می باشد.اول سطح کار را باید کاملا شست به طوری که از هر گرد و غبار و آلودگی پاک شود.بعد از این کار سطح بتن را با آب اشباع کنید ولی آب اضافه روی سطح نباید باشد.

این محصول را با مقدار مشخص آب مخلوط کنید و با قلمو روی سطح بزنید.این عمل رو با توجه به مقداری که باسد تو هر مترمربع مصرف شه ادامه دهید.

پس از اتمام حداقل به مدت 3 روز سطح را کیورینگ کنید به روش آب رسانی.یعنی آب باید در دسترس سطح و مواد باشد تا اقدام به تشکیل کریستال کند.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده