09125866685

آب بند 2 جزئی پلیمری

10 / 10
از 1 کاربر

SA-WPC یک پوشش سیمانی 2 جزئی آماده مصرف می باشد و به گونه ای طراحی  شده است که به راحتی می توان با یک همزن با دور پایین در محل کار مخلوط کرده و سپس آن را به وسیله برس ، ماله و اسپری اعمال نمود این ماده از یک جزء رزین آب بندی بر  پایه  کوپلیمرهای مقاوم در  برابر نفوذ مایعات و یک جزء پودر  سیمانی  اصلاح شده  با  افزودنی های   شیمیایی  جهت تقویت  لایه های آب بندی تشکیل شده است. این ترکیب پس از خشک شدن علاوه بر مقاومت سایشی از خاصیت  انعطاف پذیری  خوبی  نیز برخوردار می باشد  و  با  پوشش  ترک  های ریز سازه ای یک پوشش دائمی آب بند ایجاد می کند

آب بند دو جزئی پلیمری از دیگر محصولات با کیفیت هلدینگ ساختمانی سپهر آرمه به شمار می رود که می توان در بسته بندی های مشخص آن را خریداری نمائید. از مواد آب بند پلیمری دو جزئی ، برای عایق کاری تمامی سطوح عمودی و افقی که در تماس با آب و رطوبت می باشند، استفاده می شود. عمدتاً مواد آب بند 2 جزئی پلیمری از ترکیبات یک جزء مواد پودری و یک جزء رزین پلیمری ساخته می شود. بهترین آب بند دو جزئی پلیمری با وجود ضخامت اندکی که دارد، دارای طول عمر و انعطاف پذیری بالا می باشد و از قدرت چسبندگی عالی برخوردار است. چندین سال است که توانسته اند با خرید آب بند پلیمری دو جزئی، جایگزین مناسبی برای ایزوگام و فرآیند قیرگونی تهیه نمایند. فروش آب بند 2 جزئی پلیمری در بسته بندی استاندارد و وزن متفاوت صورت می پذیرد. بدین ترتیب متناسب با حجم مصرفی که دارید، می توانید نسبت به خرید آب بند پلیمری دو جزئی  اقدام نمائید. از نکات مهم و قابل توجه کاربرد آب بند دو جزئی پلیمری می توان به مقاومت بالای آن اشاره نمود، که امکان کاشی کاری مستقیم بر روی این مواد را با استفاده از چسب مخصوص کاشی فراهم می آورد.

ویژگی و اهمیت کاربرد آب بند پلیمری دو جزئی 

سال های متوالی است که جهت عایق کاری ساختمان ها از ایزوگام استفاده می نمودند. لیکن امروزه شاهد تولید و کاربرد آب بند دو جزئی پلیمری هستیم که به عنوان جایگزین مناسب مورد استفاده قرار گرفته می شود. در گذشته امکان چسباندن کاشی به طور مستقیم بر روی ایزوگام وجود نداشت ولی در حال حاضر می توان بر روی مواد آب بند پلیمری دو جزئی  ، با چسب کاشی، به طور مستقیم کاشی ها را بر روی سطوح چسباند و دیگر نیاز به انجام دیوارچینی مجدد نیست. از دیگر مزایای خرید آب بند دو جزئی پلیمری می توان به افزایش طول عمر سازه اشاره نمود.

آب بند دو جزئی پلیمری

ضمن آنکه دوام و ماندگاری مواد آب بند پلیمری بیشتر از ایزوگام می باشد چون بر پایۀ سیمان ساخته می شود. عمدۀ کاربرد آب بند پلیمری دو جزئی را می توان در موارد ذیل مشاهده نمود :

  • اجرای پروژه های ساختن کف و دیوارهای انواع استخر تفریحی، کشاورزی و صنعتی
  • اجرای سطوح کف و دیوار سرویس های بهداشتی و حمام
  • پیاده سازی انواع بام و تراس و روف گاردن
  • طراحی و ساخت انواع حوض و آب نما
  • اجرای انواع دیوار نما و دیوارهای جانبی باران گیر
  • و ...

خرید آب بند دو جزئی پلیمری

در حال حاضر پیمانکاران و مجریان پروژه های ساختمان سازی و عمرانی، جهت عایق کاری سطوح افقی و عمودی می توانند اقدام به خرید آب بند 2 جزئی پلیمری نمایند. این چنین هزینه های مصرفی اجرای پروژه را به حداقل برسانند. اهمیت کاربرد آب بند دو جزئی، کاهش آلودگی و کثیفی ناشی از فرآیند آماده سازی و اجرای ایزوگام و قیرگونی می باشد. این در حالی است که اجرای آب بند 2 جزئی بسیار تمیز صورت می پذیرد. بهترین آب بند 2 جزئی پلیمری می تواند عامل مؤثر در مقاوم سازی ساختمان محسوب گردد.

قیمت آب بند دو جزئی پلیمری

قیمت آب بند پلیمری دو جزئی  بر اساس سطح کیفیت و مقدار بسته بندی آنها تعیین می گردد. قیمت آب بند دو جزئی پلیمری متناسب با ویژگی و مزایایی که دارد، برای پیمانکاران بسیار مقرون به صرفه می باشد. علاوه بر آنکه مدت زمان اجرای پروژه های عایق کاری سطوح مختلف را به حداقل می رساند. به طور کلی جهت افزایش مقاومت سازه ها در برابر نفود رطوبت ناشی از بارش برف و باران می توان اقدام به خرید آب بند دو جزئی پلیمری نمود. هم اکنون امکان خرید مواد افزودنی بتن و آب بندی بتن از طریق هلدینگ ساختمانی سپهر آرمه فراهم می باشد.

کاتالوگ

 
 
ارسال نظر و نظرات ثبت شده